Čia ir dabar. Skirtingos kartos: nuosprendis ar galimybė?

Čia ir dabar

2020.01.13 14:05

Čia ir dabar. Skirtingos kartos: nuosprendis ar galimybė?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas skiria kartas? Kokie yra X, Y ir Z kartos atstovų psichologiniai ypatumai? Kaip auklėti Z kartos vaikus arba sutarti su Y kartos bendradarbiais? O gal sakydami, kad žmogus yra kitos kartos ir dėl to su juo sunku susikalbėti, ar tik ieškome pasiteisinimo?

Laidoje dalyvauja vadovų paieškos įmonės Master Class vadovaujanti partnerė Laura Duksaitė-Iškauskienė ir psichologė-psichoterapeutė Rasa Šilalytė. Veda Antanas Kairys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Psichologinės žinios, emocinis raštingumas žmonėms reikalingas kiekviename žingsnyje. Kaip bendrauti? Visų pirma - su savimi, su artimaisiais, kolegomis ir nepažįstamaisiais? Kokias klaidas čia darome, kodėl nesusikalbame? Kaip sau pagelbėti ir išmokti reguliuoti emocijas, užklupus nerimui ar stresui? Kodėl mūsų visuomenėje tiek daug į kitus ar į save pačius nukreiptos agresijos? Kodėl svarbu pažinti save ir ką daryti, jei atradimai nedžiugina? Viso to mūsų mokykloje ar universitete niekas nemoko. Psichologinis raštingumas paliekamas savieigai. Todėl apie viską būtina kalbėti, ir to niekada nebus per daug. Laida transliuojama pirmadieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Čia ir dabar

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.