Visi kalba. Apie seksualumą prabilusi Marija Aušrinė Pavilionienė, jaunatviškasis Donatas Katkus ir finansų krizės prognozės

Marija Aušrinė Pavilionienė: seksualumas – tarsi vėduoklė: mes galime eksperimentuoti su savo kūnu. LRT TELEVIZIJOS laidos „Visi kalba“ studijoje – filologė, profesorė, habilituota daktarė, Lietuvos politinė bei visuomenės veikėja, žmogaus teisių aktyvistė Marija Aušrinė Pavilionienė. „Žmogaus teisių padėtis Lietuvoje – prastoka“, – sako ji.

Donatui Katkui – 77, bet iki senatvės jam toloka: netikiu pomirtiniu gyvenimu, mirties nebijau. Antrasis šiandienos pašnekovas – altistas, dirigentas, muzikologas, pedagogas, televizijos konkursų žiuri narys Donatas Katkus. Nors maestro – 77, iki senatvės, regis, jam dar toli. Dirigentas ne tik trykšta optimizmu bei puikiu humoru jausmu, bet ir mokosi ispanų kalbos.

Ekonomistas apie galimą krizę: didelio „boom“ nebus, bet problemų pasaulyje – kiek tik nori. Galiausiai dėmesio centre – ekonomistas Raimondas Kuodis. Jei ekonominė krizė vis tik artėja, kaip jai pasiruošti? Pasak eksperto, didelio „boom“ gal ir nebus, bet pasaulyje problemų – apstu.