Ryto allegro. Kokios privačios iniciatyvos galėtų neformaliai įprasminti ir įtvirtinti istorinius Sausio 13-osios įvykius?

Ryto allegro

2020.01.10 08:08

Ryto allegro. Kokios privačios iniciatyvos galėtų neformaliai įprasminti ir įtvirtinti istorinius Sausio 13-osios įvykius?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Taip jau atsitiko, kad mes įgijom nepriklausomybę taip vėlai, o mūsų istorija tokia pašėlusiai įdomi ir turtinga“, – sako tapytojas Giedrius Kazimierėnas, Vilniaus rotušėje eksponuojantis Lietuvos istorijos „Juodųjų gobelenų“ ciklą. Almos Valantinienės pasakojimas.

Netipine medinių Kauno Vilijampolės namų architektūra susidomėjusios Inga Navickaitė-Drąsutė ir Julija Račiūnaitė stabtelėjo ir atrado gerokai daugiau, nei tikėjosi. Apie projektą „Pusiniai namai“ pasakoja Kotryna Lingienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Tęsiasi „Metų knygos rinkimai“. Apie knygų paaugliams penketuke dalyvaujantį Kotrynos Zylės mistinį romaną „Sukeistas“ („Aukso žuvys“) autorę kalbina Austėja Kuskienė.

Artėja Sausio 13-oji, bet Laisvės gynėjų dienai skirta minėjimo programa jau prasideda. Su pilietiškai aktyviais studijos svečiais menotyros dr. Juozapu Blažiūnu ir teisininku dr. Justinu Žilinsku aptarsime, kokios privačios iniciatyvos galėtų neformaliai įprasminti ir įtvirtinti istorinius įvykius.

Ved. Laima Ragėnienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.