Ryto allegro. Kas nutylima apie Lietuvos kultūrai svarbias novatores?

Po Lietuvos regionus pradeda keliauti projektas „Nematoma paveikslo pusė“ – ciklas parodų, kuriose pristatomi paveikslai iš muziejų fondų ir jų tyrimų vaizdai, atlikti pasitelkiant ultravioletinius, infraraudonuosius ir rentgeno spindulius. Apie ilgas bei įdomias meno kūrinių istorijas atskleidžiančius tyrimus pasakoja projekto iniciatorius, restauravimo technologas Rapolas Vedrickas.

Savaitraščio „7 meno dienos“ ir dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Vilniaus grafikos meno centro galerijoje „Kairė-dešinė“ atidaryta dailininko, grafiko, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rimvydo Kepežinsko kūrybos paroda „Logorėja“. Domisi Alma Valantinienė.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Pokalbis su knygos „Lietuvos vizionierės: 10 įspūdžiografijų“ autorėmis Elena Gasiulyte ir Migle Anušauskaite apie Lietuvos kultūros svarbias moteris bei plačiajame diskurse formuojamą jų įvaizdį.

Apybraižų ciklą „Indivizijos“ apie netolimos ateities vizijas, utopijas ir grėsmes, kylančias iš žmonijos veiklos pasekmių, pristato jo redaktorė Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė, prodiuserė Daiva Bilinskienė ir menininkė Aurelija Maknytė.

Ved. Indrė Kaminckaitė.