Žinios. Konstitucinis Teismas aiškinsis dėl II pensijų pakopos: ar automatinis dalies gyventojų įtraukimas neprieštarauja Konstitucijai?

Teisėsaugai atliekant tyrimą dėl gamtai Klaipėdoje padarytos milijoninės žalos, aplinkosaugos ir vartotojų organizacijos Vilniuje prie pagrindinės „Grigeo” būstinės šiandien rengia piketą.

Konstitucinis Teismas pradeda nagrinėti bylą, ar jaunesnių kaip 40 m. gyventojų automatinis įtraukimas į antros pakopos pensijų fondus neprieštarauja Konstitucijai.

Bus sudaromas šių metų šauktinių sąrašas. Seimui pakeitus karo prievolės įstatymą, šiemet į tarnybą bus kviečiami jaunuoliai nuo 18 iki 23 m.

Ukraina į Iraną išsiuntė savo ekspertų ir gelbėtojų komandą, kuri padės tirti vakar sudužusio Ukrainos lėktuvo katastrofos priežastis, nustatyti keleivių tapatybę ir grąžinti palaikus į tėvynę.

Zagrebe vyks Kroatijos vadovavimo Europos Sąjungai inauguracija ir iškilmės.

Orai.

Sportas. FIBA Čempionų lygoje Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje pralaimėjo Ankaros „Turk Telekom“. Kauno „Žalgiris“ pradeda antrąjį ratą Eurolygoje. Ketvirtasis Dakaro etapas. Ispanijos futbolo supertaurės pusfinalyje Madrido „Realas“ 3:1 nugalėjo „Valencia“.

Ved. Jovita Vitkauskė.