Žinios. Sausio 13-osios byloje – 61 skundas, ji perduota nagrinėti Lietuvos apeliaciniam teismui

Prezidentas Gitanas Nausėda susitinka su pareigūnais, atsakingais už užsienio ir saugumo politiką, aptatti Lietuvos karių situacijos Irake.

Iranas, šiąnakt smogęs dviem Jungtinių Valstijų karinėms bazėms Irake, skelbia, kad kerštas už nužudytąjį generolą yra baigtas.

Bendrovė „Grigeo Klaipėda“ pranešė, kad nustojo leisti nevalytas nuotekas į Kuršių marias.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, nuo gripo Kupiškio rajone mirė vyras. Tai pirmasis mirties nuo gripo atveji šį gripo sezoną, sakoma pranešime žiniasklaidai. Centro duomenimis, 53-ejų metų Kupiškio rajono gyventojas blogai pasijuto po švenčių, o į medikus kreipėsi sausio 2 dieną.

Vos pakilęs iš Teherano sudužo Ukrainos oro linijų lėktuvas, žuvo visi 176 keleiviai ir įgulos nariai.

Kauno apygardos prokuratūra pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą dėl buvusios Seimo narės ir teisėjos Neringos Venckienės.

Sausio 13-osios byla perduota nagrinėti Lietuvos apeliaciniam teismui.

Kilus sumaiščiai dėl žaliųjų rodyklių, Vyriausybė patvirtino, kad pastarosios galės sugrįžti į miestų sankryžas. Apie žaliųjų rodyklių grąžinimą metams dar antradienį pranešė Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, tikinęs, kad jos metams galės grįžti tik problematiškiausiose sankryžose, tačiau trečiadienį nutarta žaliąsias rodykles grąžinti visam laikui.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau