Žinios. Susisiekimo ministerija sutinka kai kur grąžinti žaliąsias rodykles: tiesa, kol kas – tik metams

Irano sostinėje Teherane – masinė Jungtinių Valstijų nukauto generolo Qasemo Soleimanio laidotuvių procesija. Q. Soleimanio dukra kalbėdama susirinkusiesiems įspėjo Ameriką dėl laukiančių „tamsių dienų“.

Kilus įtampai dėl Bagdade nukauto Irano generolo, Irake sustiprintas ten tarnaujančių Lietuvos karių saugumas. Šiuo metu NATO mokymo misijoje ir kovos su „Islamo valstybės“ grupuote koalicijoje Irake tarnauja 15 Lietuvos karių. Užsienio reikalų ministerija ragina Lietuvos piliečius susilaikyti nuo kelionių į Iraką. Apie situaciją Irane bus kalbama ir „Panoramoje“, „Dienos temoje“, 21 val.

Lietuvoje brangsta degalai. Analitikų teigimu, tam įtakos turi nuo sausio padidinti akcizai.

Susisiekimo ministerija sutinka kai kur metams grąžinti lenteles su žaliosiomis rodyklėmis, taip mažinant spūstis.

Kauno apskrityje šįmet registruotas pirmas tymų atvejis Lietuvoje – šia liga susirgęs vyras gydytas Kauno klinikinėje ligoninėje.

Lietuvos radijo ir televizijos tarybos nariai paskelbė stabdantys savo veiklą Seimo Kultūros komiteto sudarytoje darbo grupėje. Visuomeninio transliuotojo taryba reiškia susirūpinimą, kad Seimo Žmogaus teisių ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetai svarstys pirminį LRT įstatymo projekto variantą su transliuotojui ir demokratijai žalingais siūlymais.

„Auksiniuose gaubliuose“ – Lietuvoje filmuoto serialo „Černobylis“ triumfas. Apdovanojimą už geriausią miniserialą ar televizijos filmą gavusio „Černobylio“ kūrėjai atsiimdami įvertinimą vėl dėkojo Lietuvai.

Šiandien Trys karaliai – katalikiškų žiemos švenčių pabaiga.

Pasibaigus šventėms, miestuose įrengtos specialios vietos nupuoštoms eglutėms surinkti.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau