Labas rytas, Lietuva I d. Naujos statybos šalia jūsų namų: kaip sužinoti, koks pastatas kyla?

Sausio 6-osios LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ pradžioje – tradicinė trumpa svarbiausių nūdienos aktualijų apžvalga. Šįkart pastaroji – su Aiste Plaipaite.

O po „One Direction“ kūrinio „Drag Me Down“ – ir jau puikiai pažįstama, naują savaitę mikliai pradėti paskatinsianti rubrika „Ryto mankšta“. Sporto treneris Mantas Garlauskas demonstruoja, kaip susikurti žvalią nuotaiką sportuojant su porininku(e).

Toliau laidoje – Egidijaus Sipavičiaus daina „Rudeninis paukštis“ ir vaizdo siužetas apie menininką Arielį Ramiresą iš Argentinos, kuris jau kurį laiką gyvena Lietuvoje. Čia jis supažindina su argentinietiško tango kultūra. Ir tai nėra tik šokis.

Iškart po to – pokalbis apie statybas. Kaip sužinoti, koks pastatas kyla šalia jūsų namų? Ar turint nusiskundimų galima ką nors pakeisti? Ką privalo statybų vykdytojas? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus padės surasti advokatas Deivis Valiulis.

Pasiklausykime Alano Walkerio, Sabrinos Carpenter ir Farruko kūrinio „On My Way“ ir nerkime į pokalbį apie visuotines bazines pajamas. Plačiau apie šią viziją pasakoja LRT žurnalistė Jurgita Čeponytė. Jos teigimu, bazinės pajamos – idėja, kai valstybė kiekvienam savo piliečiui moka tam tikrą pinigų sumą. Ar šis sumanymas – realus ir įgyvendinamas?

Tęsiame susitikimus su Kovo 11-osios akto signatarais. Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis kai kurių signatarų vadinamas Lietuvos kovos už laisvę karvedžiu. V. Landsbergis sako, kad Lietuvai pavyko išsilaisvinti nuo svetimųjų diktatūros, tačiau nepavyko pabėgti nuo blogio. Pasak jo, šalis vis dar stovi ant slenksčio ir jis ragina atrasti Lietuvą.

Ved. Jovita Vitkauskė.