Kelionės ir svajonės. Indijoje lankęsis aktorius Jonas Braškys: tokio skurdo niekur nemačiau

Kelionės ir svajonės

2020.01.01 14:00

Kelionės ir svajonės. Indijoje lankęsis aktorius Jonas Braškys: tokio skurdo niekur nemačiau

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Jeigu niekad nebuvote Indijoje, tačiau matėte filmus „Lūšnynų milijonierius“ arba „Liūtas“, savo Indijos paveikslą bent jau galvoje, tikiu, tikrai turite. Ar Indija realybėje panaši į tą, kurią mums rodo kino teatruose, papasakojo Indijoje lankęsis aktorius Jonas Braškys. Karštis, smogas, beprotiškai lėtas eismas, žmonių skruzdėlynas ir nuolatinis judėjimas, akis badantis skurdas ir nešvara, varginantis dėmesys lydėjo visą kelionę, tačiau Jonas neabejodamas sako, kad norėtų sugrįžti į Indiją. „Į nesudvasintą, nemitologizuotą, bet tikrą Indiją su visais minusais“, – priduria Jonas.

Laidoje „Kelionės ir svajonės“ ne tik sužinosite, kuo kvepia ir skamba Indija, kokie šios šalies eismo ypatumai, kaip atrodo turgūs, kodėl Jono paprašė nenešioti šortų, bet ir išgirsite Indijos kūrėjų muzikos. LRT OPUS laida „Kelionės ir svajonės“ – trečiadieniais, 14 val. Laidą veda Inga Ramoškaitė.

logo

Laida apie keliones, svajones, atradimus, žmones, nuotykius, patirtis ir pamokas. Su Jumis keliaus ir svajos tie, kurių pasakojimai, norėtume, kad virstų TUO impulsu ištarti – „ir aš taip noriu!“.

Kiti laidos epizodai

Kelionės ir svajonės

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.