Labas rytas, Lietuva II d. Projektas „Sprendimų žurnalistika“ sieks parodyti, kad žiniasklaida ne tik skelbia, bet ir sprendžia problemas

Viskas yra blogai ir dėl to kalti būtent mes – žurnalistai. Tai mes kiekvieną dieną priverčiame žmones pasijausti bejėgiais, su pasimėgavimu visais kanalais trimituodami apie artėjantį nuosmukį, kylančias kainas, naujus mokesčius ar dar vieną išasfaltuotą kelią aukštos politinės figūros kiemo link. Ar esate sprendę garsųjį „Gapminder Test“? Jeigu ne – būtinai pabandykite. Tada suprasite, kad ir jūs priklausote minėtai „bejėgių“ kategorijai, kad ir koks optimistas bebūtumėte. Taip savo straipsnyje kreipiasi LRT.lt portalo verslo redaktorė Justina Ilkevičiūtė ir pristato kitą savaitę startuojantį projektą „Sprendimų žurnalistika“, kuris sieks parodyti, kad žiniasklaida ne tik skelbia, bet ir sprendžia problemas.

Ilgiausiai Lietuvos televizijų eteryje gyvuojanti laida „Panorama“ sausį švęs 50-ąjį gimtadienį. Tai, ką mes matome kievieną vakarą – intensyvios ir nenuspėjamos dienos finalas. Jubiliejui artėjant buvę ir esami „Panoramos“ vedėjai dalijosi laidos kūrimo užkulisiais, kurie galėtų tapti geros komedijos scenarijaus dalimi.

Studijoje – įdomios muzikos derinys, kurį atlieka Girmantė ir Andrejaus Polevikovo Jazz trio. Atlikėja Girmantė Vaitkutė teigė, kad tai buvo lietuvių liaudies kūrinys, susimaišęs su džiazo elementais.

Laidą užbaigia konkursai žiūrovams ir muzikiniai kūriniai.

Ved. Ugnė Siparė.