Žinios. Kaune stoja Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija: streikuoja viso atlygio už darbą negaunantys turkai

LRT TELEVIZIJA

2019.12.27 17:54

Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė praėjusią savaitę Seime priimtą kitų metų biudžetą ir lydinčiuosius jo įstatymus.

Mažiausiai 12 žmonių žuvo Kazachstane nukritus keleiviniam lėktuvui, skraidinusiam beveik šimtą žmonių. Dar apie penkiasdešimt žmonių sužeista, jie išvežti į ligoninę.

Šiemet po prezidento rinkimų dalis kandidatų liko skolingi Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Kaune stoja Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija. Pusšimtis darbininkų iš Turkijos, negaudami viso atlyginimo, streikuoja, o atgavę pinigus žada grįžti į tėvynę.

Prezidentūra siūlo visus įstatymų projektus Lietuvoje vertinti ne tik pagal, pavyzdžiui, korupcijos prevencijos kriterijus, bet ir pagal galimą poveikį klimatui.

Verslo, kultūros ir mokslo profesionalai ragina valdžią skirti daugiau dėmesio žmonėms, garsinantiems Lietuvos vardą. Pasak jų, tam reikalingas didesnis tautiečių įtraukimas į inovacijų, technologijų, kitų veiklų kūrimą. Talentingiausieji tautiečiai, gyvenantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, vakare bus pagerbti „Globalios Lietuvos apdovanojimuose 2019“ prezidentūroje.

6 parlamentarai Seime šiandien įregistravo rezoliuciją dėl būsimų Lietuvos ir Kinijos santykių.

Baltijos jūros rytinėje dalyje nuo Naujųjų penkeriems metams uždraudžiama menkių žvejyba. Esą šių žuvų ištekliai – kritiškai maži.

Siekiant mažinti eismo spūstis Vilniaus oro uoste, teritorijoje prie išvykimo terminalo pradeda veikti automobilių užkilimo kelio – panduso – trumpųjų sustojimų sistema.

Nuo sausio pirmosios Šilalės rajone visi keleiviai vietinio susisiekimo autobusais važinės nemokamai. Keleivių pervežimo išlaidas nusprendė dengti savivaldybė.

Sportas. Kauno „Žalgiris“ šįvakar bandys nutraukti devynių pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

NBA aktualijos.

Gražiausios metų šventės apkarto Vilniaus „Ryto“ sistemos talentui Einarui Tubučiui. Sostinės klubas pranešė, kad 21-erių krepšininkas buvo užpultas gimtojoje Klaipėdoje antrąją Kalėdų dieną.

Lenktynininkas Benediktas Vanagas paskelbė, kad Dakare nedalyvaus jo šturmanas Sebastianas Rozwadowskis.

Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau