Labas rytas, Lietuva II d. Radijo seriale „Pietinia kronikas“ – treningai, „marozai“ ir šiaulietiška gatvės šnekta

LRT radijo serialą pagal Rimanto Kmitos romaną „Pietinia Kronikas“ pristato režisierius Juozas Javaitis ir aktorius Rokas Petrauskas.

Tailande vaikams dovanas nešė drambliai. Gyvūnai vaikams dovanojo žaislų ir saldumynų. Šiai tradicijai – 15 metų. Šventės pabaigoje visi susėda į eglės formos figūrą.

Kino naujienose šį kartą – ne tik vienas laukiamiausių metų animacinių filmų, bet ir būrys aktorių, atlikėjų ir komikų, virtusių katėmis. Plačiau pasakoja kolegė Audra Avižiūtė.

LRT TELEVIZIJOS studijoje ir rubrikoje „Rytas su muzika“ – velniškai šilta grupė „Kūjeliai“. Esame tikri: ji padės neatitrūkti ir nepamesti vis dar kalėdinės nuotaikos.

Šimtai žaliųjų vėžliukų paleisti į jūrą Pakistane. Kiekvieną rudenį vėžliai sudeda kiaušinius. 40–60 dienų juos prižiūri gamtosaugininkai. Išsiritę mažyliai paleidžiami į Arabijos jūrą. Šių vėžlių gyvenimo trukmė – 100 m.

O štai skiltyje „Pasigamink pats“ – idėja, ką nuveikti kartu su vaikais. Sužinosite, kaip patiems namuose pasidaryti modeliną, kuris ne tik smagiai minkysis, bet ir kvepės! Gamybos procesą demonstruoja natūralios kosmetikos ir parfumerijos kūrėja Rūta Špakauskienė.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau