Euromaxx. Kvietimas keisti kryptį: Kopenhagoje ant atliekų deginimo elektrinės įrengta slidinėjimo trasa

Vokietijos Kalėdų mugė. Seniausioje Vokietijos Drezdeno kalėdinėje mugėje galima įsigyti ir paragauti tradicinio deserto – kvepiančio džiovintų vaisių ir migdolų pyrago, kurio kvapas neatsiejamas nuo gražiausios metų šventės.

Šventine dvasia Londone alsuoja jau 200 metų sukaktį švenčianti Ridžento gatvė. Kalėdoms ji puošiama jau daugiau nei pusę amžiaus.

Fotografas Tomas Kierokas įamžino skirtingo amžiaus žmonių veidus: nuo 1-erių iki 100 metų. Žvelgiant į juos, galima suvokti žmogaus trapumą ir stiprybę, išmintį ir pažinimo džiaugsmą, bet svarbiausia – grožį, kuris atsispindi kiekviename gyvenimo tarpsnyje.

Pietų Anglijos pakrantėje įsisiautėjusi audra labiausiai džiugina fotografę – ji fotoaparatu įamžina nepaprasto grožio galingo vėjo sukeltas vandenyno bangas.

Žiemos sporto mėgėjai tikriausiai jau svajoja apie kalnus ir slides. Mes norime jums pasiūlyti pakeisti maršrutą ir šiemet slidinėti Kopenhagoje: čia ant atliekų deginimo elektrinės įrengta slidinėjimo trasa.

Kokia šventė be tortų? Norime supažindinti jus su britų menininku ir tortu kepėju. Neseniai vykusioje parodoje „Cake International“ jis pristatė valgomą natūralaus dydžio šimpanzę.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau