Sportas. Orai. Lietuvių pasirodymai NBA aikštelėje – su dvigubais dubliais, bet skirtingomis nuotaikomis

Trečiąsias šio sezono rungtynes, kuriose reikėjo pratęsimo, NBA čempionate sužaidė Indianos „Pacers“ (21-10) klubas su Domantu Saboniu. Lietuvio ekipa namuose 120:115 (30:19, 24:25, 24:35, 29:28, 13:8) įveikė čempionų titulą ginančius Toronto „Raptors“ (21-9) krepšininkus. Net 41 minutę susitikime žaidęs D. Sabonis surinko eilinį dvigubą dublį – pelnė 12 taškų (5/14 dvitaškių, 2/7 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, prarado 3 kamuolius ir prasižengė 4 kartus.

Jonas Valančiūnas sugrįžo į rikiuotę po traumos, tačiau lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (11-20) ekipa patyrė dar vieną nesėkmę NBA čempionate. Namuose žaidę „Grizzlies“ rezultatu 115:145 (31:46, 30:26, 28:36, 26:37) turėjo pripažinti San Antonijo „Spurs“ (12-17) pranašumą. Aukštaūgis iš Lietuvos, praleidęs dvikovą su Sakramento „Kings“ ekipa dėl nedidelės traumos, dvikovoje su „Spurs“ aikštelėje praleido 25 minutes, įmetė 18 taškų (7/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.