Čia ir dabar. Apie dvasingumą

Čia ir dabar

2019.12.23 14:05

Čia ir dabar. Apie dvasingumą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ką reiškia „dvasingas žmogus”? Ką reiškia „eiti dvasingumo keliu”? Kokias reikšmes šiems žodžiams priskiriame ir su kuo juos painiojame?

Apie dvasinių kelių madas ir kaip liautis jomis sekus - pokalbis su knygos „Kaip nustoti eiti dvasingumo keliu ir pradėti gyventi” autoriais gydytoju psichoterapeutu Olegu Lapinu ir meditacijos mokytoja Dalia Lapiniene.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Psichologinės žinios, emocinis raštingumas žmonėms reikalingas kiekviename žingsnyje. Kaip bendrauti? Visų pirma - su savimi, su artimaisiais, kolegomis ir nepažįstamaisiais? Kokias klaidas čia darome, kodėl nesusikalbame? Kaip sau pagelbėti ir išmokti reguliuoti emocijas, užklupus nerimui ar stresui? Kodėl mūsų visuomenėje tiek daug į kitus ar į save pačius nukreiptos agresijos? Kodėl svarbu pažinti save ir ką daryti, jei atradimai nedžiugina? Viso to mūsų mokykloje ar universitete niekas nemoko. Psichologinis raštingumas paliekamas savieigai. Todėl apie viską būtina kalbėti, ir to niekada nebus per daug. Laida transliuojama pirmadieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Čia ir dabar

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.