Lietuvos diena. Policijos pareigūnai ir ekspertai įspėja: sukčiai per Kalėdas nesnaudžia

Lietuvos diena

2019.12.21 13:00

Lietuvos diena. Policijos pareigūnai ir ekspertai įspėja: sukčiai per Kalėdas nesnaudžia

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Paskutinis prieššventinis savaitgalis – kas vyksta prie prekybos centrų ir eglučių pardavimo vietose?

Kelios dienos beliko iki didžiųjų metų švenčių. Kitą savaitę – net penkios nedarbo dienos, daugelis lankysime artimuosius, kai kas pasirūpinę laisvadieniais išvyks ir kalėdinių atostogų. Deja , policijos pareigūnai ir saugumo ekspertai kasmet perspėja, kad Kalėdos – mėgstamiausias ir vagių bei sukčių metas.

Gruodis eglių augintojams – pats darbymetis. 25-erius metus šiuo verslu užsiimantis Gediminas Cijūnaitis sako, kad kalėdinių eglučių auginimas – pelninga veikla, mat klientų niekada netrūks.

Dėl „Brexito“ išaugus norinčiųjų grįžti į Lietuvą skaičiui, Vyriausybė yra parengusi planus, kaip palengvinti grįžtančiųjų integraciją. Viena pagrindinių problemų, su kuria susiduria svarstantys grįžti – vaikų švietimas ir kalbos mokymasis.

Ar įsivaizduojate savo nuosavą būstą kalnuose, o gal tą, pro kurio langus atsiveria vandenynas? Ispanijos Kanarų salose gyvenantys lietuviai gali patikinti, kad tai jų kasdienybė. Kiek kainuoja gyvenimas ten, kur visada šilta? Ir ar tiesa, kad už vieną būstą Vilniaus centre Tenerifėje gali nusipirkti net tris?

Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.