Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. LRT šokių karštinė – finišo tiesiojoje: už ką balsuos jau iškritę projekto dalyviai?

laidoje – ir Austėjos Lukaitės bei Edvino Belousavo šokis

LRT TELEVIZIJOS studijoje – ne tik pokalbis su aktore Austėja Lukaite, bet ir merginos bei jos šokių partnerio LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde!“ Edvino Belousavo pasirodymas. Austėja prasitaria, kad net ir iškritusi iš minėto projekto, neketina paleisti šokių gijos – vienokia ar kitokia forma, bet šokis aktorės gyvenime liks.

Kokią dainą, filmą ir knygą rekomenduoja Vyriausiasis Lietuvos Senelis Kalėda? Išsirinkti ne taip ir lengva – juk daugelį pasakos herojų geradaris puikiai pažįsta, nuskriausti ką nors būtų paprasčiausiai negražu. Pabendraukime su Seneliu Kalėda Vilniaus Rotušės aikštėje.

Artėjant šventėms – pokalbis apie pinigus ir kalėdines premijas. Plačiau apie pastarąsias pasakoja personalo specialistė Rita Karavaitienė. Jos teigimu, Lietuvoje šventiniais papildomais atlygiais džiaugiasi tik 8 proc. darbuotojų, o labiausiai pasisekė IT specialistams – jie Kalėdas švęsti gali vos ne kiekvieną mėnesį.

Keliamės į pastaruoju metu gigantiško populiarumo susilaukusį Lukiškių kalėjimą. Pastarasis artėjančių švenčių proga sužibo neįprastomis spalvomis. Plačiau apie šį sumanymą pasakoja projekto koordinatorius Darius Kupliauskas.

Po mažųjų šokėjų, Emilijos Mingelevičiūtės ir Pijaus Meidaus, pasirodymo – pokalbis LRT TELEVIZIJOS studijoje su jų treneriu, šokėju Luku Petkevičiumi. Jis – puikus mokytojas: stengiasi mažuosius ugdyti ne tik kaip šokėjus, bet ir kaip asmenybes. „Noriu, kad jie išsineštų ne tik šokių žingsnelius“, – prasitaria Lukas.

Vos pora dienų liko iki Kalėdų ir pasaulis joms ruošiasi visu intensyvumu. Nusikelkime į skirtingas šalis ir pažiūrėkime, kaip visa tai atrodo. Dėmesį kaustančiame vaizdo siužete išvysite imbierinį miestelį Lenkijoje ir patrakusį pinjatos daužymą Meksikoje.

Pats metas pusryčiams. LRT TELEVIZIJOS studijoje – virtuvės šefė Elžbieta Monkevič, išleidusi nemokamą elektroninį leidinį „12 šventinių patiekalų“. Atsidėkodami už kulinarės šeimos receptus galite paaukoti socialinės integracijos ir paramos centro „Betanija“ valgyklai.

Metas muzikai. LRT TELEVIZIJOS laidų vedėja Audra Avižiūtė ne tik puikiai jaučiasi prieš kamerą, bet ir nuostabiai dainuoja ir groja ukulele. Pasiklausykite, kaip Audra atlieka kūrinį „Santa Baby!“

Kaip per šventes patirti kuo mažiau streso? Atsakymo į šį klausimą ieškome kartu su saviugdos lektore Elžbieta Ananda. Pasak jos, svarbiausia priimti visas savo emocijas, kad ir tą patį stresą, o taip pat neieškoti kiekvienoje detalėje tobulumo.

Pokalbis apie meną. Ir ne apie bet kokį, o apie tapybą ant kūno. LRT TELEVIZIJOS studijoje svečiuojasi grimo dailininkė Simona Broks, ką tik grįžusi iš tapybos ant kūno „olimpinių žaidynių“.

Kūčių stalas tuo ir įdomus, kad kiekviena šeima jam turi savas ilgametes tradicijas. Bet jeigu ieškote naujovių, kaip nustebinti artimuosius, kviečiame jus pasigaminti šviežios žuvies užkandį su mangais ir žalumynais. Pažadame, nustebinsite visus. Skanaus!

Ved. Ugnė Siparė ir Austėja Lukaitė.