Žinios. Jungtinių Valstijų Atstovų Rūmai šiandien turėtų balsuoti dėl prezidento Donaldo Trumpo apkaltos

Naujas LRT tyrimas. Strateginį Lietuvai dujotiekį į Lenkiją statysianti „Alvora“ turi ryšių su Rusijos valdžios atstovais.

Vyriausybinė strateginius sandorius tikrinanti komisija dar kartą turėtų įvertinti, ar LRT tyrime minima bendrovė „Alvora“ ir jos akcininkų ryšiai su Rusijos valdžios atstovais, gali keelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Eidamas 76 metus mirė filosofas, rašytojas Arvydas Šliogeris. Užuojautą reiškia šalies vadovai.

Jonas Noreika-Generolas Vėtra nacių okupacijos metais būdamas Šiaulių apskrities viršininku vadovavo Žemaitijos antinaciniam pasipriešinimui ir organizavo žydų gelbėjimo tinklą Šiauliuose.

Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, įvertinęs darbo grupės išvadas dėl ministerijos kėlimo į Kauną, patvirtino, kad visa ministerija nebus keliama.

Vilniaus miesto taryba pritarė koncesijos sutarčiai dėl daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos.

Teismui perduota nagrinėti bankrutavusio „Snoro“ banko baudžiamoji byla.

Jungtinių Valstijų Atstovų Rūmai šiandien turėtų balsuoti dėl prezidento Donaldo Trumpo apkaltos.

Kinijos uigūrų mokslininkui ir žmogaus teisių aktyvistui Ilhamui Tohti Europos Parlamente Strasbūre trečiadienį įteikta 2019 metų Sacharovo premija už minties laisvę.

Trečiadienį iš kosmodromo Prancūzijos Gvianoje sėkmingai paleistas Europos kosmoso agentūros kosminis teleskopas CHEOPS, tyrinėsiantis planetas už mūsų Saulės sistemos ribų. Paleidimo vaizdo įrašą transliavo paleidimo bendrovė „Arianespace“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.