Radijo byla. Apie išlaikymo vaikams priteisimą: skolininkų mažiesiems yra daugiau nei 37 tūkst.

Radijo byla

2019.12.17 14:05

Radijo byla. Apie išlaikymo vaikams priteisimą: skolininkų mažiesiems yra daugiau nei 37 tūkst.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Seimas pasisako už griežtesnę skolų išieškojimo tvarką alimentų nemokantiems. Tokių skolininkų savo vaikams yra daugiau nei 37 tūkst.

Ar nepamiršote, kad norint gauti ligos išmoką, reikia ne tik apsilankyti pas gydytoją, bet ir „Sodrai“ pateikti prašymą ligos išmokai gauti, jeigu to nepadarėte anksčiau?

Taip pat teisėjos atsakymas į klausytojo laišką, ar reikia mokėti mokesčius, jeigu deklaruota gyvenamoji vieta skiriasi nuo tos, kur gyveni realiai.

Laidoje dalyvauja: Vilniaus universiteto Teisės klinikos vadovas Laurynas Totoraitis, „Sodros“ Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vedėjas Rimantas Mitkevičius, Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėja Beata Martišienė. Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.