Ryto allegro. Aktorius Donatas Želvys – apie šiandienos aktoriaus kasdienybę ir teatro bei kultūros gyvenimą uostamiestyje

Lietuvos muzikos ir teatro akademija jungiasi prie kitų aukštųjų mokyklų protesto prieš valdžios negebėjimą spręsti aukštojo mokslo ir visos švietimo sistemos problemų ir pristato protesto akciją „Šauksmas“.

Filosofo Viktoro Bachmetjevo komentaras.

Kultūros publikacijų apžvalga.

Paskelbti Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Komisijos narius apie šiųmetinius laureatus kalbina Indrė Kaminckaitė ir Birutė Rutkauskaitė.

Aktorius Donatas Želvys - vienas pirmųjų aktoriaus ir režisieriaus Valentino Masalskio auklėtinių, kartu su kurso draugais įkūręs to paties Valentino Masalskio vadovaujamą Klaipėdos jaunimo teatrą. Indrės Kaminckaitės pokalbis su D. Želviu apie jauno ir itin daug dirbančio šiandienos aktoriaus kasdienybę, teatro ir kultūros gyvenimą uostamiestyje, V. Masalskio aktoriaus mokyklos specifiką ir dėl to atsirandantį teatro braižą bei teatro ir kino vaidybos principus.

Apie tvaraus dizaino idėjas bei Vilniaus dailės akademijos Industrinio dizaino projektą „Rematter“ pasakoja Birutė Rutkauskaitė.

Ved. Austėja Kuskienė