Žinios. Sveikatos apsaugos ministerija pradėjo gydymo įstaigų reitingavimą: vertinamos 409 valstybinės ir privačios įstaigos

Premjeras Saulius Skvernelis: po biudžeto priėmimo valdančiųjų partijų lyderiai spręs dėl visos Vyriausybės ateities, o ne tik dėl Lenkų rinkimų akcijos deleguoto susisiekimo ministro.

Sveikatos apsaugos ministerija pradėjo gydymo įstaigų reitingavimą: vertinamos 409 valstybinės ir privačios įstaigos, turinčios sutartis su ligonių kasa.

Spartesnis ekonomikos ir pajamų augimas, pigesnis skolinimasis, atpigę mokėjimai, išnykusios litų ir eurų keitimo išlaidos – tokį teigiamą poveikį šalies ekonomikai per penkerius metus turėjo euras.

Paskelbti šeši šių metų Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai: Algimantas Puipa, Saulius Šaltenis, Asmik Grigorian, kūrybinė Rugilės Barzdžiukaitės, Vaivos Grainytės ir Linos Lapelytės grupė, Zita Bružaitė, Viktorija Kuodytė.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija surengė protesto akciją „Šauksmas“.

Perrinktas Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas naujajam šalies parlamentui siūlo jau penktadienį balsuoti dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.

Estijos vidaus reikalų ministrui, viešai suabejojusiam Suomijos ministrės pirmininkės kompetencija, gresia atleidimas.

Belgijoje minimos 75-osios Ardėnų operacijos pradžios metinės.

Sportas. Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau