Žinios. Paskelbti šių metų Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai – komisijos nariai džiaugėsi moterų persvara

Premjeras Saulius Skvernelis: po biudžeto priėmimo valdančiųjų partijų lyderiai spręs dėl visos Vyriausybės ateities, o ne tik dėl Lenkų rinkimų akcijos deleguoto susisiekimo ministro.

Paskelbti šeši šių metų Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai: Algimantas Puipa, Saulius Šaltenis, Asmik Grigorian, kūrybinė Rugilės Barzdžiukaitės, Vaivos Grainytės ir Linos Lapelytės grupė, Zita Bružaitė, Viktorija Kuodytė.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija surengė protesto akciją „Šauksmas“.

Spartesnis ekonomikos ir pajamų augimas, pigesnis skolinimasis, atpigę mokėjimai, išnykusios litų ir eurų keitimo išlaidos – tokį teigiamą poveikį šalies ekonomikai per penkerius metus turėjo euras.

Sveikatos apsaugos ministerija pradėjo gydymo įstaigų reitingavimą: vertinamos 409 valstybinės ir privačios įstaigos, turinčios sutartis su ligonių kasa.

Perrinktas Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas naujajam šalies parlamentui siūlo jau penktadienį balsuoti dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.

JAV specialusis pasiuntinys Šiaurės Korėjai pirmadienį griežtai pasmerkė Pchenjano „priešiškus ir bereikalingus“ reikalavimus, artėjant šios komunistinės valstybės nustatytam galutiniam terminui, iki kurio Vašingtonas turėtų pakeisti savo poziciją.

Libane – nepasitenkinimo banga dėl siūlomo naujojo ministro pirmininko.

Belgijoje minimos 75-osios Ardėnų operacijos pradžios metinės.

Kuršių istorijos puoselėtojai ant greta Klaipėdos esančio Purmalių Piliakalnio aptiko baltų tikėjimo išpažinėjų sumūrytą aukurą, kurį paveldosaugininkai leido nugriauti.

Sportas. Orai.

Ved. I. Andriukevičius.