Žinios. VTEK nusprendė: tirs, ar premjeras nepaveikė sprendimo asfaltuoti gatvę, kurioje jis gyvena

Prezidento patarėjas Povilas Mačiulis teigia, kad premjeras per susitikimą su prezidentu paprašė galimybės sprendimą dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus atidėti kitai savaitei – palaukti kol Seime bus priimtas biudžetas.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs, ar ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio privatūs interesai nepaveikė sprendimų skirti finansavimą gatvės, kurioje jis gyvena, asfaltavimui.

Vyriausybė pritarė kitų metų biudžeto projektui, rytoj dėl jo bus balsuojama Seime.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojai ir juos palaikantys studentai protesto akciją dėl problemų švietimo srityje pradėjo penkių minučių šauksmu.

PaskeIbti šeši šių metų Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai.

Sveikatos apsaugos ministerija pradėjo gydymo įstaigų reitingavimą.

Lietuvos banko teigimu, prieš penkerius metus Lietuvoje įvestas euras iš dalies lėmė kainų kilimą. Bet šios valiutos įtaka joms nebuvo didžiausia. Labiausia prekes ir ypač paslaugas esą brangino atlyginimų didinimas, kurį lėmė ekonomikos augimas. Euro nauda ir šaliai, ir verslui, ir gyventojams, anot banko vadovo, gerokai viršijo vienkartines valiutos keitimo sąnaudas.

Perrinktas Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas naujajam šalies parlamentui siūlo jau penktadienį balsuoti dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.

Jungtinių Valstijų specialusis pasiuntinys Šiaurės Korėjai pasmerkė Pchenjano grasinimus imtis veiksmų, jei Vašingtonas nepakeis pozicijos dėl sankcijų, bet kartu jis paragino vėl sėsti prie derybų stalo.

Belgijoje minimos 75-osios Ardėnų operacijos pradžios metinės.

14-osios „Maltiečių sriubos“ akcijos pabaiga pažymėta dideliu koncertu. Šįmet Maltos ordinas vėl važiavo po visą Lietuvą ir dubenėlius sriubos dalijo vargingai gyvenantiems senoliams. Iš viso paaukota per 214 tūkst. eurų.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau