Žinios. „Maltiečių sriubos“ akcija baigėsi koncertu: vargingai gyvenantiems senoliams iš viso paaukota 214 tūkst. eurų

Prezidento patarėjas Povilas Mačiulis teigia, kad premjeras per susitikimą su prezidentu paprašė galimybės sprendimą dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus atidėti kitai savaitei – palaukti kol Seime bus priimtas biudžetas.

Vyriausybė pritarė kitų metų biudžeto projektui, rytoj dėl jo bus balsuojama Seime.

Lietuvos banko teigimu, prieš penkerius metus Lietuvoje įvestas euras iš dalies lėmė kainų kilimą. Bet šios valiutos įtaka joms nebuvo didžiausia. Labiausia prekes ir ypač paslaugas esą brangino atlyginimų didinimas, kurį lėmė ekonomikos augimas. Euro nauda ir šaliai, ir verslui, ir gyventojams, anot banko vadovo, gerokai viršijo vienkartines valiutos keitimo sąnaudas.

PaskeIbti šeši šių metų Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai.

Jungtinių Valstijų specialusis pasiuntinys Šiaurės Korėjai pasmerkė Pchenjano grasinimus imtis veiksmų, jei Vašingtonas nepakeis pozicijos dėl sankcijų, bet kartu jis paragino vėl sėsti prie derybų stalo.

Libano prezidentas iki ketvirtadienio atidėjo šiandien planuotas konsultacijas dėl naujo ministro pirmininko paskyrimo.

Belgijoje minimos 75-osios Ardėnų operacijos pradžios metinės.

14-osios „Maltiečių sriubos“ akcijos pabaiga pažymėta dideliu koncertu. Šįmet Maltos ordinas vėl važiavo po visą Lietuvą ir dubenėlius sriubos dalijo vargingai gyvenantiems senoliams. Iš viso paaukota per 214 tūkst. eurų.

Šventinės nuotaikos neaplenkia ir įkalinimo įstaigų. Tačiau ne tik Kalėdų laukimo. Čia džiaugiamasi suteikiamomis lengvatomis, kurių kitąmet žadama dar daugiau.

Sportas.

Orai. Dar vienas svarbus žingsnis krepšininkės Justės Veronikos Jocytės karjeroje. 14-metė lietuvė buvo įtraukta į Vilerbano ASVEL moterų komandos sudėtį Eurolygoje ir gali debiutuoti jau trečiadienio rungtynėse su Kursko „Dynamo“ ekipa.

Praėjusią naktį aštuonioliktąją pergalę NBA čempionate iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas.

Ved. Ignas Andriukevičius.