Ryto garsai. Kokių taisyklių reikėtų laikytis, rašant šventinį sveikinimą?

Ryto garsai

2019.12.15 07:05

Ryto garsai. Kokių taisyklių reikėtų laikytis, rašant šventinį sveikinimą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nuoširdžiu sveikinimu savo artimiesiems parodome, kaip juos vertiname, mylime ir branginame. Ar pirkti atviruką ar pačiam pasidaryti, rašyti ranka ar kompiuteriu, kokių taisyklių reikėtų laikytis, rašant šventinį sveikinimą?

Aukštųjų mokyklų protestų fone domimės, kuo gyvena Vilniaus dailės akademija – menininkus ruošianti kalvė, kuriai pirmą kartą istorijoje vadovauja moteris.

Per kelerius metus iš Ukrainos į Rytų Europą emigravo beveik du milijonai žmonių. Kuriose šalyse jų yra daugiausia ir kodėl aplenkiamos Baltijos šalys?

Dar girdėsite šios dienos renginių anonsą, sužinosite, kaip vyks Kalėdinis bėgimas Vilniuje, bus ir daugiau įdomių bei naudingų dalykų.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.