Sportas. Orai. Vilniaus „Ryto“ krepšininkai snaiperių savybes demonstruoja ir Lietuvos krepšinio lygoje

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai snaiperių savybes demonstruoja ir Lietuvos krepšinio lygoje. Po sėkmingų rungtynių Europos taurėje vilniečiai išvykoje 93:72 nepaliko šansų ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“. komandai.

Įspūdingą pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ komanda. Namuose ji 80:76 išplėšė pergalę iš Klaipėdos „Neptūno“, nors ketvirtojo kėlinio pradžioje atsiliko 10 taškų, o likus pustrečios minutės – 7 taškų skirtumu.

Trečioje šios dienos dvikovoje tragiškai rungtynes pradėjęs ir net 17 taškų (4:21) Alytuje pirmame kėlinyje atsilikęs Panevėžio „Lietkabelis“ vėliau atsitiesė ir 63:54 nugalėjo „Dzūkiją“.

Kauno „Žalgiriui“ niekaip nepavyksta nutraukti nesėkmių serijos Eurolygoje – LKL čempionai patyrė jau 7 pralaimėjimą iš eilės.

Vakar Austrijoje prasidėjusiame antrajame pasaulio biatlono taurės etape ir sprinto rungtyje nudžiuginę Lietuvos biatlonininkai Vytautas Strolia ir Karolis Dombrovskis, šiandien varžėsi persekiojimo lenktynėse.