Žinios. Generalinė prokuratūra byloje dėl gaisro Alytuje įtarimus pareiškė „Ekologistika“ direktoriui ir dar vienam darbuotojui

Po susitikimo su Vyriausybės atstovais pareigūnai neatsisako planų antradienį rengti protesto akciją.

Generalinė prokuratūra penktadienį pranešė, kad byloje dėl gaisro Alytaus padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ direktoriui ir dar vienam įmonės darbuotojui pareikšti įtarimai.

Seime kelią skinasi „valstiečių“ iniciatyva apmokestinti taršius automobilius. Mokestis nuo kitų metų balandžio būtų mokamas kaskart, keičiantis mašinos savininkui, jo nemokėtų tik istorinių automobilių valdytojai.

Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė Seimo teisininkų išvadai, kritikuojančiai valdančiųjų planą nuo sausio papildomai apmokestinti bankų pelną.

Jungtinėje Karalystėje po didžiulės Boriso Johnsono pergalės pirmalaikiuose parlamento rinkimuose neliko kliūčių išstoti iš Europos Sąjungos sausio 31-ąją.

Europos Sąjungos lyderiai sveikina aiškumą Londone ir sako, kad yra pasirengę deryboms dėl būsimųjų santykių, bet iškart pabrėžia, kad prekybos lengvatos priklausys nuo to, ar Londonas išsaugos tokius rinkos standartus kaip dabar.

Minint Pasaulio lietuvių metus, Užsienio reikalų ministerijoje įteikti garbės ženklo „Už pasaulio lietuvių nuopelnus Lietuvai“ medaliai.

Lietuvos rašytojų sąjungos premija skirta poetui, dramaturgui Mindaugui Nastaravičiui. Jis įvertintas už eilėraščių knygą „Bendratis“.

Sportas. Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.