Žinios. Po susitikimo su Vyriausybės atstovais pareigūnai neatsisako planų antradienį rengti protesto akciją

Po susitikimo su Vyriausybės atstovais pareigūnai neatsisako planų antradienį rengti protesto akciją.

Generalinė prokuratūra penktadienį pranešė, kad byloje dėl gaisro Alytaus padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ direktoriui ir dar vienam įmonės darbuotojui pareikšti įtarimai.

Jungtinėje Karalystėje po didžiulės Boriso Johnsono pergalės pirmalaikiuose parlamento rinkimuose neliko kliūčių išstoti iš Europos Sąjungos sausio 31-ąją.

Europos Sąjungos lyderiai sveikina aiškumą Londone ir sako, kad yra pasirengę deryboms dėl būsimųjų santykių, bet iškart pabrėžia, kad prekybos lengvatos priklausys nuo to, ar Londonas išsaugos tokius rinkos standartus kaip dabar.

Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija kartu su Europos studentų laisvės gynimo organizacija prie Baltarusijos ambasados Vilniuje surengė protesto akciją, reikalaudami išlaisvinti Piotrą Markielau.

Po 30-ies metų pertraukos surengtame visuotiniame suvažiavime mokslininkai teigia, kad rūpesčio šiandien labai daug – nyksta universitetai, neaiški švietimo kryptis, mokslininko darbas vargiai apmokamas.

Seime kelią skinasi „valstiečių“ iniciatyva apmokestinti taršius automobilius. Mokestis nuo kitų metų balandžio būtų mokamas kaskart, keičiantis mašinos savininkui, jo nemokėtų tik istorinių automobilių valdytojai.

Lietuvos rašytojų sąjungos premija skirta poetui, dramaturgui Mindaugui Nastaravičiui. Jis įvertintas už eilėraščių knygą „Bendratis“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau