Labas rytas, Lietuva II d. Tarp gausybės repeticijų naują dainą pristačiusi Paula svajoja apie kalėdinę dovaną – „Šok su žvaigžde“ finalą

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II-oje dalyje – net keletas muzikinių kūrinių, kurie praskaidrins penktadienio rytą. Pirmoji studijoje uždainavo atlikėja Paula, pristačiusi naują kūrinį „Gimme What I Want“. Kaip sakė dainininkė – tai daina apie pavojingą meilę, o tai liudija ir dainai sukurtas vaizdo klipas, dalinai režisuotas pačios Paulos. Intensyviai šeštadienio „Šok su žvaigžde“ laidai besiruošianti mergina teigia, kad projekto finalas taptų puikia kalėdine dovana.

Kroatijoje, Opatijos mieste surengtas šokolado festivalis, kuriame buvo galima paragauti įvariausio skonio šokoladų. Festivalyje, kuriame apsilankė daugiau nei 10 tūkstančių žmonių, atsivėrė galimybė paragauti net asilų pieno saldumynų.

Kino naujienos. Kaip ir kiekvieną penktadienį, siūlome susipažinti su naujausiomis kinų naujienomis, kurias parengė Audra Avižiūtė. Jūsų dėmesiui – 4 juostos: Mike van Diemo filmas „Tulpės, meilė, garbė ir dviratis“; B. Bunello fantastinė juosta „Zombi vaikas“; animacinis M. Shinkai japonų filmas „Orų mergaitė“ bei animacinė K. Atkinso juosta visai šeimai „Drąsusis Mozlis“.

Kaip ir laidos pradžioje, taip ir toliau laidoje seka muzikinė tematika. Šį kartą balso galimybes demonstravo atlikėja Evelina Sašenko, pristačiusi kūrinį „Jausmai“. Evelina teigia, jog per visą muzikinę karjerą taip ir neįvykdė vienos pagrindinių užduočių – neišleido albumo, tačiau puiki proga tam pasitaikė būtent šiuo metų laiku. Dainininkė džiaugiasi po daugelio metų turėsianti savo dainų rinkinį ir kviečia jame slypinčių dainų pasiklausyti sekmadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Tęsiame pasiruošimo šventėms temą. Nors šįkart kino naujienose nėra kalėdinių juostų, prieššvientinės nuotaikos pasisemti galite sukurdami savo Kalėdų eglutę. Irmina Povė, kartu su pagalbininke, iš įvairiausių detalių, o taip pat jų pačių sukurtų žaisliukų, parodo, kaip namų sąlygomis tai padaryti.

Laidą užbaigia spaudos apžvalga ir konkursai žiūrovams.

Ved. Ignas Krupavičius.