Žinios. Incidentas „Achemoje“: Jonavos gyventojai ir rajono meras teigia apie įvykį sužinoję iš žiniasklaidos ir socialinių tinklų

Seime – galutiniai sprendimai, lydintys kitų metų biudžetą. Parlamentarai vieningai parėmė prezidento siūlymą prie pensijų didėjimo pridėti dar 3,5 euro. Seimas taip pat nusprendė lėčiau, nei planavo pernai, mažinti dirbančiųjų mokesčius ir plėsti mokėsiančių nekilnojamojo turto mokestį gyventojų ratą.

Jonavos gyventojai ir rajono meras Mindaugas Sinkevičius teigia, kad apie vakarykštį incidentą trąšų gamykloje „Achema“ sužinojo tik iš žiniasklaidos ir socialinių tinklų.

Prezidentas Gitanas Nausėda šį vakarą Briuselyje dalyvauja Europos Vadovų Tarybos derybose dėl kito ilgamečio Europos Sąjungos biudžeto. Šios diskusijos laikomos viena iš sunkiausių kovų Europos Vadovų Taryboje.

Alytaus rajono ūkininkai sulaukė kompensacijų už Alytaus padangų perdirbimo įmonės gaisrą.

Visuomenės dėmesį į vargstančius vienišus senelius tradiciškai prieš šventes stengiasi atkreipti Maltos ordinas su savo akcija „Maltiečių sriuba“. Sostinės centre ja šiandien praeivius vaišino iškilūs Lietuvos žmonės.

Kolegė Aina Mizgirdė kviečia aplankyti Šiaulių rajone esančius prieš Kalėdas išpuoštus namus. Vieną jų šiauliečiai net vadina Kalėdų Senelio rezidencija.

Sportas. Savaitgalį bokso gerbėjų laukia istorinis įvykis – Egidijus Kavaliauskas kovos dėl pasaulio čempiono diržo.

Prieš savaitę labai apmaudžiai paskutinėmis rungtynių sekundėmis Maskvoje pralaimėję CSKA klubui ir Eurolygoje patyrę jau šeštą nesėkmę iš eilės, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rengiasi namų dvikovai su Valensijos „Basket“ klubu.

NBA klubams atstovaujantys lietuviai džiaugėsi pergalėmis.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.