Žinios. Nausėda išskirtiniame interviu LRT: nepriklausoma Lietuva padarė labai daug, tačiau dabar prarado kryptį

Seime – galutiniai sprendimai, lydintys kitų metų biudžetą. Parlamentarai vieningai parėmė prezidento siūlymą prie pensijų didėjimo pridėti dar 3,5 euro. Seimas taip pat nusprendė lėčiau, nei planavo pernai, mažinti dirbančiųjų mokesčius ir plėsti mokėsiančių nekilnojamojo turto mokestį gyventojų ratą.

Jungtinėje Karalystėje prasidėjo pirmalaikiai rinkimai, vadinami svarbiausiais per dešimtmečius. Jie virto neoficialiu antruoju referendumu dėl „Brexito“.

Europos Sąjungos lyderiai renkasi į susitikimą Briuselyje, kuris gresia virsti aršiomis kautynėmis dėl pinigų, skirtų kovai su klimato kaita.

Prieš išvykdamas į Vadovų tarybos susitikimą Briuselyje, išskirtiniame interviu LRT, prezidentas Gitanas Nausėda apžvelgė besibaigiančius metus. Jo teigimu, per 30 nepriklausomybės metų Lietuva padarė labai daug, tačiau dabar prarado kyptį. Apie savo kaip pirmosios šalies ponios darbus žurnalistei Nemirai Pumprickaitei pasakoja ir prezidento žmona Diana Nausėdienė.

Alytaus rajono ūkininkai sulaukė kompensacijų už Alytaus padangų perdirbimo įmonės gaisrą.

Kolegė Aina Mizgirdė kviečia aplankyti Šiaulių rajone esančius prieš Kalėdas išpuoštus namus. Vieną jų šiauliečiai net vadina Kalėdų Senelio rezidencija.

Sportas. Savaitgalį bokso gerbėjų laukia istorinis įvykis – Egidijus Kavaliauskas kovos dėl pasaulio čempiono diržo.

Prieš savaitę labai apmaudžiai paskutinėmis rungtynių sekundėmis Maskvoje pralaimėję CSKA klubui ir Eurolygoje patyrę jau šeštą nesėkmę iš eilės, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rengiasi namų dvikovai su Valensijos „Basket“ klubu.

NBA klubams atstovaujantys lietuviai džiaugėsi pergalėmis.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.