Žinios. Su valdančiąja dauguma dirbti įmanoma: Seimas pritarė prezidento siūlytam simboliniam pensijų didinimui

Seimas pritarė prezidento Gitano Nausėdos siūlymui, pagal kurį kitais metais senatvės pensijos didės papildomai vidutiniškai 3,5 euro. Už tai balsavo 103 Seimo nariai, prieš ir susilaikiusių nebuvo.

Išskirtiniame interviu prieš kelionę į Vadovų tarybos posėdį Briuselyje, prezidentas Gitanas Nausėda LRT teigė, kad yra klausimų, dėl kurių neketina siekti kompromiso, tačiau susitarimas dėl simbolinio pensijų augimo – vienas iš įrodymų, kad su šia valdančiąja dauguma dirbti įmanoma.

Visą žurnalistės Nemiros Pumprickaitės interviu su prezidentu Gitanu Nausėda ir pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene žiūrėkite šįvakar, „Dienos temoje“, lygiai 21 val.

Seimas pritarė – didžiausias pajamas gaunantys žmonės nuo kitų metų mokės didesnį gyventojų pajamų mokestį.

Jungtinėje Karalystėje prasidėjo pirmalaikiai rinkimai, vadinami svarbiausiais per dešimtmečius. Jie virto neoficialiu antruoju referendumu dėl „Brexito“.

Europos Sąjungos lyderiai renkasi į susitikimą Briuselyje, kuris gresia virsti aršiomis kautynėmis dėl pinigų, skirtų kovai su klimato kaita.

Kolegė Aina Mizgirdė kviečia aplankyti Šiaulių rajone esančius prieš Kalėdas išpuoštus namus. Vieną jų šiauliečiai net vadina Kalėdų Senelio rezidencija.

Sportas. Savaitgalį bokso gerbėjų laukia istorinis įvykis – Egidijus Kavaliauskas kovos dėl pasaulio čempiono diržo.

NBA klubams atstovaujantys lietuviai džiaugėsi pergalėmis.

Orai.

Ved. Guoda Pečiulytė.