Ryto garsai. Naujausias LRT tyrimas: Kinijos „rankos“ – ir Astravo AE projektuose, ir Lietuvoje

Ryto garsai

2019.12.12 06:30

Ryto garsai. Naujausias LRT tyrimas: Kinijos „rankos“ – ir Astravo AE projektuose, ir Lietuvoje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiandien pasirodęs naujas LRT Tyrimas atskleidžia, kaip Kinija viena ranka vykdo su Astravo atomine susijusius projektus, kita – vykdo veiklą Lietuvoje.

Per kelerius metus iš Ukrainos į Rytų Europą emigravo beveik du milijonai žmonių. Kuriose šalyse jų yra daugiausia ir kodėl aplenkiamos Baltijos šalys?

Vyriausybė vakar paskyrė Rustamą Liubajevą naujuoju pasieniečių vadu.

Studijoje – Prezidento patarėjas iš nacionalinio saugumo grupės Darius Kuliešius.

Prezidentas Gitanas Nausėda į vyksta į Briuselį, kur su Europos Sąjungos šalių lyderiais aptars įsipareigojimus dėl kovos su klimato kaita ir būsimąjį daugiametį bendrijos biudžetą.

Taip pat laidoje – orų, spaudos, sporto ir socialinių tinklų apžvalga. Kaip rytą pradeda aktorius Giedrius Arbačiauskas? Verslo laikas. Apžvalgininko Ramūno Terlecko komentaras. Ved. Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.