Žinios. Seimo komitetas pritarė siūlymui automobilių registracijos mokesčio įsigaliojimą nukelti iki balandžio

Lenkų rinkimų akcijos deleguotas susisiekimo ministras Jaroslovas Narkevičius pareiškė, kad laikas, per kurį atlikti darbai asfaltuojant Upės gatvę Smiglių kaime, vedančią premjero namų link, – vertas pasididžiavimo pavyzdys.

Europos Komisijos pateiktoje Lietuvos gyventojų sveikatos būklės apžvalgoje pabrėžiama, kad pastaraisiais metais gyvenimo trukmė šalyje pailgėjo, bet vis dar yra viena trumpiausių Europos Sąjungoje.

Dėl techninių priežasčių azoto trąšų ir pramoninių chemijos prekių gamintoja „Achema“ šiandien sustabdė vieną iš devynių azoto rūgšties agregatų.

Prezidentas ragina efektyvinti švietimo sistemą ir spręsti įsisenėjusias problemas. Apie tai kalbėta šios dienos Gitano Nausėdos susitikime su švietimo, mokslo ir sporto ministru, valstybės kontrolieriumi ir Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotoju.

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas pritarė siūlymui automobilių registracijos mokesčio įsigaliojimą nukelti iki balandžio, taip pat – šiuo mokesčiu neapmokestinti istorinių automobilių.

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis Lietuvos valstybę padavė į teismą. Pašilis tikisi prisiteisti keliasdešimt tūkstančių eurų žalos dėl esą nukrypimų nuo normalių darbo sąlygų, kai vadovo Ukmergės teismui.

Nuo šiandien laikinai neveikia pagrindinis visų pasaulio prekybos ginčų sprendimo organas – Pasaulio prekybos organizacijos Apeliacinis teismas.

Baimė dėl galimo pakartotinio ugnikalnio išsiveržimo neleidžia Naujosios Zelandijos tarnyboms vykti į salą ieškoti aukų kūnų.

Sportas. Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius