Sportas. Orai. Rytojaus žūtbūtinėje „Ryto“ kovoje Adomaitis sieks nekartoti pirmosios dvikovos Turkijoje klaidų

Šiandien į Lietuvą po fantastiško pasirodymo Europos čempionate grįžo Danas Rapšys. Vilniaus oro uoste žurnalistų ir artimųjų būrio sutiktas plaukikas papasakojo apie ateities planus.

Rusijos sportininkai ketverius metus tarptautinėse varžybose negalės varžytis po savo šalies vėliava – toks sprendimas pirmadienį buvo priimtas Lozanoje (Šveicarijoje) vykusiame Pasaulio antidopingo agentūros susitikime. Tai reiškia, jog Rusijos vėliavos nebus nė kitų metų Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse, tiek ir 2022-ųjų žiemos olimpiadoje Pekine.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai rytoj dėl gyvybiškai svarbios pergalės Europos taurės turnyre kausis su Bursos „Tofaš“ klubu. Vilniečiai B grupėje su trimis laimėjimais per 8 susitikimus kol kas žengia 4 vietoje. Pergalė savų žiūrovų akivaizdoje gerokai priartintų sostinės ekipą prie antrojo turnyro etapo. Dainiaus Adomaičio teigimu, rungtynėse su „Tofaš“ klubu vilniečiai stengsis nekartoti pirmosios dvikovos Turkijoje klaidų. Tąkart šeimininkai pelnė 31 tašką po „Ryto“ žaidėjų prarastų kamuolių ir laimėjo susitikimą 91:81.

Ved. Rytis Kazlauskas.

Orai. Ved. Simona Stanapėdytė ir Audronė Galvonaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau