Sportas. Orai. Kauno „Žalgiris“ išlieka nepralaimėjęs: antrą kartą sezone patiestas Vilniaus „Rytas“

Europos plaukimo čempionato paskutinę dieną 100 m. distancijos laisvuoju stiliumi finale plaukė Simonas Bilis. Jis finišavo 7 vietoje, o čempionu tapo rusas Vladimiras Maorozovas.

LKL čempionate Kauno „Žalgiris“ antrą kartą nugalėjo Vilniaus „Rytą“ 78:72. Kitose sekmadienio rungtynėse Alytaus „Dzūkija“ 74:75 pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

Italijos ir Vokietijos futbolo čempionatuose nesėkmes patyrė favoritai – Turino „Juventus“ ir Miuncheno „Bayern“.

Estafečių varžybomis baigėsi slidinėjimo pasaulio taurės antrasis etapas. Pergales iškovojo norvegės ir rusai.