Langas į valdžią. Skrynia atverta: Bradausko sugrįžimas, Haroldo Mackevičiaus mėgstamiausia politiko frazė ir triukšmo matuoklis Seime

Žurnalistai turi prabangą skirti nemažai laiko žiūrėti įvairių Seimo posėdžių transliacijas ar įrašus, ko kiti negali, nes yra užimti savo darbais. Ši laida – Ritos Miliūtės bandymas suderinti savo pomėgį stebėti įvairių valdžios rūšių posėdžius ir norą informuoti žmones apie tai, ką jie išsirinkę į valdžią.

Ne viskas, kas pasakoma posėdžiuose, patenka į televizijos laidas, tačiau juose išsprūsta neapgalvotų frazių, tyčinių ar netyčinių nusišnekėjimų arba priešingai – ypač tiksliai parengtų, satyra ar net sarkazmu persmelktų pasisakymų. Visa tai galima parodyti žmonėms, kad pamatytų, ką turi ant savo galvos pasidėję ir galbūt kitą kartą nebepasidėtų.

Visumoje – tai rinkinys video medžiagos, kurios galbūt neišvydote socialinėje erdvėje ar nepastebėjote kitose platformose. Tačiau aišku viena – ši laida atskleis pačius keisčiausius politikų pasisakymus ir tai nebus patyčios, nes tiesiog nėra tokių, kuriems pasisekė nė karto nenusišnekėti. Laidos vedėja tikisi, kad jos kuriamas turinys padės žmonėms atsirinkti savo politikus. Laidą vesti padės Ritos šuo, kurio vardas Meška.

Pirmosios laidos pašnekovas – humoristas ir laidos „Dviračio žinios“ scenaristas Haroldas Mackevičius. Su juo pokalbis pasisuka apie patyčių ir juokavimo kultūrą Lietuvoje, nusišnekančių politikų kiekį ir mėgstamiausią frazę, kurią Haroldas iki dabar išgirdęs veide išspaudžia šypseną.

Ved. Rita Miliūtė ir Meška.