Čia ir dabar. Ką daryti, kad beprotiška gyvenimo skuba neįsuktų į savo ratą?

Čia ir dabar

2019.12.02 14:05

Čia ir dabar. Ką daryti, kad beprotiška gyvenimo skuba neįsuktų į savo ratą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kaip atsitinka, kad vis ko nors nespėjame, kad laiko mažai, ir ką gi daryti, kad ta beprotiška gyvenimo skuba taip neįsuktų į savo ratą – ir ne tik šiuo, prieššventiniu laikotarpiu? Pokalbis su psichiatru, psichoterapeutu Raimundu Alekna.

Raginimas tapti sėkmingu – dažna tema populiariosios psichologijos literatūroje ir tobulėjimo seminarų kalendoriuose. Kokios sėkmės esame skatinami siekti ir kaip sėkmingais netapę su tuo gyvename? Pokalbis su sociologu Artūru Tereškinu. Ved. Agnė Kairiūnaitė.

logo

Psichologinės žinios, emocinis raštingumas žmonėms reikalingas kiekviename žingsnyje. Kaip bendrauti? Visų pirma - su savimi, su artimaisiais, kolegomis ir nepažįstamaisiais? Kokias klaidas čia darome, kodėl nesusikalbame? Kaip sau pagelbėti ir išmokti reguliuoti emocijas, užklupus nerimui ar stresui? Kodėl mūsų visuomenėje tiek daug į kitus ar į save pačius nukreiptos agresijos? Kodėl svarbu pažinti save ir ką daryti, jei atradimai nedžiugina? Viso to mūsų mokykloje ar universitete niekas nemoko. Psichologinis raštingumas paliekamas savieigai. Todėl apie viską būtina kalbėti, ir to niekada nebus per daug. Laida transliuojama pirmadieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Čia ir dabar

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.