Žinios. Saulius Skvernelis išvyko į Rygą: susitiks su Baltijos šalių premjerais, taip pat ir Mateuszu Morawieckiu

Saulius Skvernelis išvyko į Rygą. Premjeras S. Skvernelis Rygoje susitiks su Baltijos šalių ministrais pirmininkais. Bus aptartas „Rail Baltica“ projektas ir regioniniai bei užsienio politikos klausimai. Taip pat numatoma pasirašyti atnaujintą trišalį susitarimą dėl konsulinės pagalbos ir bendradarbiavimo.

Antrą dieną nedirba Vilniaus universitetas. Vakar protestuodamas dėl dėstytojų algų, universitetas veiklą sustabė dviem dienoms. Akademinė bendruomenė nepatenkinta, nes Vyriausybė esą netesi pažadų dėl papildomų lėšų skyrimo dėstytojų, mokslininkų bei neakademinių darbuotojų atlyginimams didinti.

Donaldo Trumpo advokato vizitas Ukrainoje. Amerikos prezidento D. Trumpo apkaltos taikiklyje atsidūręs jo asmeninis advokatas Rudolphas Giulianis lankosi Kijeve. Apkaltos svarstymuose liudiję diplomatai teigė, kad R. Giulianis – vienas iš neoficialaus santykių su Ukraina kanalo veikėjų.

Bažnytinio paveldo muziejui – 10. Rytoj Bažnytinio paveldo muziejus kviečia į tris naujas parodas, kurios parengtos muziejaus 10-mečio proga. Ekspozicijoms skirtos buvusio vienuolyno erdvės – palėpė ir rūsys. Pasak muziejininkų, parodoje – ir elgetų bažnyčioms dovanotos taurės, ir šventųjų relikvijos.

Orai.

Sportas. Danas Rapšys iškovojo antrąjį aukso medalį Europos čempionate – laimėjo 200 m plaukimą laisvuoju stiliumi.

Kauno „Žalgiris“ išvykoje po pratęsimo 82:85 pralaimėjo Eurolygos 12-ojo turo rungtynes dabartiniams čempionams – Maskvos CSKA krepšininkams.

Ved. Ignas Andriukevičius.