Žinios. Registruojama Seimo statuto pataisa, naikinanti parlamentarų aprūpinimą gyvenamosiomis patalpomis

Automobilių registracijos mokestis. Šiandien du Seimo komitetai: Ekonomikos ir Kaimo reikalų, svarstys taršių automobilių registracijos mokestį. Seimo valdantieji „valstiečiai“ atsisako idėjos automobilių taršos mokestį mokėti tik pirmą kartą Lietuvoje registruojant mašiną ir grįžta prie pirminės versijos – mokėti kaskart keičiantis automobilio savininkui.

Pataisos dėl Seimo viešbučio. Laisvės partijos pirmininkė, parlamentarė Aušrinė Armonaitė registruoja Seimo statuto pataisą, naikinančią parlamentarų aprūpinimą gyvenamosiomis patalpomis. Taip būtų siekiama sutaupyti daugiau valstybės lėšų ir privatizuoti Seimo viešbutį.

NATO 70-metis: šventė ir ginčai. NATO vadovai šiandien prie Londono minės aljanso 70-metį, bet šventę temdo nesutarimai. Turkija vakar neperkalbėta ir grasina vetuoti aljanso sprendimus, nors Amerika ir Prancūzija atmeta jos norą pripažinti kurdų kovotojus teroristais. Baltijos šalių ir Lenkijos vadovai siekia šiandien susitikti su Turkijos prezidentu ir įtikinti nebevetuoti gynybos planų atnaujinimo.

Išbandyta užtvara nuo potvynių. Užtvarą, turinčią apsaugoti Veneciją nuo potvynių, išbandė ją statantys inžinieriai. Bandymas buvo sėkmingas, pašalinta vibracijos problemą, kuri trukdė iki galo įgyvendinti projektą, pavadintą „Mozė“. Jį skubinti pradėta po siaubingo lapkričio dvyliktosios potvynio, per kurį žuvo 2 žmonės.

Orai.

Ved. I. Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau