Žinios. Baltijos šalių ir Lenkijos vadovai sieks šiandien susitikti su Turkijos prezidentu

Ministrų ir pedagogų profsąjungos derybos. Premjeras ir švietimo ministras šiandien susitiks su Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos vadovu Andriumi Navicku dėl šio susivienijimo keliamų reikalavimų. Ši profesinė sąjunga liko vienintelė nepasirašiusi kolektyvinės sutarties su Vyriausybe. Ji teigia nesulaukianti Vyriausybės atsako į keliamas papildomas sąlygas ir neatmeta galimybės rengti streiką.

Ugdymo įstaigų reitingai. Žurnalas „Reitingai“ šiandien pristatys šalies universitetų, kolegijų ir gimnazijų reitingus, o savivaldybės bus išreitinguotos pagal mokinių mokymosi rezultatus. Taip pat bus pristatytas tyrimas, kaip korepetitoriai keičia mokymosi kultūrą, kodėl Lietuvos mokiniai praleidžia per metus 28 milijonus pamokų bei aptariamos būsimo stojimo į šalies aukštąsias mokyklas aktualijos.

NATO 70-metis: šventė ir ginčai. NATO vadovai šiandien prie Londono minės aljanso 70-metį, bet šventę temdo nesutarimai. Turkija vakar neperkalbėta ir grasina vetuoti aljanso sprendimus, nors Amerika ir Prancūzija atmeta jos norą pripažinti kurdų kovotojus teroristais. Baltijos šalių ir Lenkijos vadovai siekia šiandien susitikti su Turkijos prezidentu ir įtikinti nebevetuoti gynybos planų atnaujinimo.

Aukcione parduodama T. Hankso „Syrenka“. Lenkijoje, aukcione, parduodamas automobilis "Syrenka", kurį jo gamintoja – Bielsko Bialos miesto įmonė, buvo padovanojusi vienai ryškiausių Holivudo žvaigždžių Tomui Henksui. Septintajame dešimtmetyje pagamintą automobilį Tomas Hanksas kapitaliai suremontavo.

Sportas. Orai.

Ved. I. Andriukevičius.