Sportas. Orai. Niūrios žinios Kauno „Žalgiriui“ ir jo gerbėjams: Grigonis iš rikiuotės iškrito kur kas ilgesniam laikui nei tikėtasi

Niūrios žinios pasiekė Kauno „Žalgirio“ gerbėjus ir komandą. Vienas ekipos lyderių Marius Grigonis iš rikiuotės iškrito kur kas ilgesniam laikui nei tikėtasi. Grigonis susižeidė lapkričio pradžioje Eurolygos rungtynėse su „Fenerbahce“, bet jas užbaigė išplėšdamas „Žalgiriui“ pergalę. Tačiau pėdos skausmai stabdė gynėją, krepšininkas buvo tausojamas. Klubas praneša, kad trečiadienį Grigoniui bus atlikta operacija, po kurios jis be krepšinio praleis apie 3 mėnesius. Tiklesni terminai paaiškės atliekant reabilitaciją.

Memfio „Grizzlies“ klubas antrose iš eilės NBA lygos rungtynėse žaidė be sirguliuojančio Jono Valančiūno. Pastarasis būtų pravertęs stabdant sunkiai sulaikomą kitą Lietuvos rinktinės aukštaūgį Domantą Sabonį. Antroji šiame sezone lietuvių tarpusavio dvikova neįvyko.

Naujasis Dakaro ralis Saudo Arabijoje prasidės sausio 5 dieną. Bet jo dalyviai simbolinę pradžią skaičiuoja nuo tos akimirkos, kai nebelieka klausimų dėl pasirengimo ir visa technika išgabenama į starto vietą. Visos 6 lietuvių komandos jau atsisveikino su savąja technika. Administracinę ir techninę komisiją bekelės lenktynių dalyviai dažnai vadina oficialia ilgo maratono pradžia. Čia pirmiausiai ir paaiškėja, kaip komandos pasirengė artėjantiems iššūkiams. Iš Marselio visa technika plukdoma į antrąjį pagal dydį Saudo Arabijos miestą – uostą Džidą. Jame sausio 5-ą dieną bus duotas oficialus Dakaro startas.

Auksinis kamuolys – Messiui. Portugalas Cristiano Ronaldo ignoravo Auksinio kamuolio apdovanojimus ir Milane atsiėmė geriausio Italijos futbolo lygos žaidėjo prizą. Tuo metu argentinietis Lionelis Messis Paryžiuje šeštą kartą paskelbtas geriausiu pasaulyje. Susumavus visų balsavusiųjų rezultatus pirmąją ir antrąją vietas skyrė tik 7 taškai.