Žinios. Baltuosiuose rūmuose – šventės: savo paskyroje „Twitter“ Melania Trump paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti tviskančios dekoracijos

Seimas svarstys nekilnojamo turto mokesčius. Seimas svarstys nekilnojamojo turto mokesčio pakeitimus, kuriais siūloma neapmokestinamąją ribą sumažinti iki 150 tūkst. eurų. Seimo Biudžeto ir finansų komitetas taip pat siūlo asmenims, auginantiems tris ir daugiau vaikų iki 18 metų, ir asmenims, auginantiems neįgalų vaiką, įtvirtinti 200 tūkst. eurų neapmokestinamą ribą. Šiuo metu neapmokestinamoji riba siekia 220 tūkst. eurų, lengvatinė neapmokestinamoji riba – 286 tūkst. eurų.

Milijonai atleistiems darbuotojams. Ilgai dirbę, bet atleisti žmonės išmokas jau porą metų gali gauti iš valstybės. Tam yra specialus fondas, kurį įmokomis pildo darbdaviai. Bet susidarė paradoksali situacija: fonde prisikaupė tiek pinigų, kad jų, politikai skaičiuoja, užtektų turbūt dešimčiai metų. Profsąjungų teigimu, pinigai lieka nepanaudojami, nes daugybė žmonių išeiti iš darbo priverčiami savo noru, o išmoka priklauso tik atleistiems.

Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija. Madride vykstančioje Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijoje Jungtinių tautų vadovas António Guterresas ragina šalių lyderius nepasiduoti kovoje su klimato kaita ir patiems imtis iniciatyvų. Forume pažadėjo dalyvauti apie 50 pasaulio šalių ir Vyriausybių lyderių. Per dvi savaites truksiantį renginį bus diskutuojama, kaip šalims sekasi vykdyti Paryžiaus klimato kaitos susitarimo įsipareigojimus. Kol kas mokslininkų prognozės – niūrios.

Pirmas naujos Europos Komisijos posėdis. Jean-Claude Juncker šiandien Europos Komisijos pirmininko postą oficialiai perduos Ursulai von der Leyen. Jos vadovaujamą Europos Komisiją triuškinama dauguma balsų praėjusią savaitę patvirtino Europos parlamentas. Ursula von der Leyen teigia subūrusi puikią Europos komandą, kur beveik užtikrinta lyčių lygybė: iš 27 eurokomisarų – 12 moterų.

Šventiški Baltieji rūmai. Amerikos pirmoji ponia Melania Trump parodė, kaip atrodo kalėdinės Baltųjų rūmų šventinės puošmenos ir apšvietimas. Savo paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriama matyti, kaip Amerikos prezidento žmona deda paskutinius šventinio interjero akcentus ir džiaugiasi galėdama pasidalinti patriotiška ekspozicija.

Lionelis Messi – geriausias pasaulio futbolininkas. Geriausiu pasaulio futbolininku šeštą kartą išrinktas argentinietis, „Barcelona“ superžvaigždė Lionelis Messi.

Orai. Sportas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau