Žinios. Baltieji rūmai pareiškė, kad Trumpas nedalyvaus Atstovų rūmų klausymuose – JAV prezidentas nesitiki sąžiningo proceso

Vyriausybė svarstys pakoreguotą kitų metų biudžetą. Finansų ministerija sako, kad atsižvelgta tik į dalį Seimo pateiktų siūlymų, nes valstybės finansinės galimybės ribotos. Konkrečių duomenų, kas keičiama projektuose, ministerija kol kas neskelbia. Biudžeto ir finansų komiteto duomenimis, Seimo komitetai papildomai prašė rasti daugiau nei 284 su puse milijono eurų, atskiri parlamentarai – dar beveik 369 milijonus.

Trumpo apkalta. Baltieji rūmai pareiškė, kad Donaldas Trumpas nedalyvaus Atstovų rūmų klausymuose. Prezidento administracijos teigimu, Trumpas nesitiki sąžiningo proceso. Klausymai rengiami poryt. Baltieji rūmai kol kas nedetalizuoja, ar Trumpas dalyvaus kituose, vėliau planuojamuose klausymuose. Praėjusią savaitę demokratų atstovai sakė, kad prezidentas turėtų arba dalyvauti procese, arba liautis skųstis dėl apkaltos tyrimo.

Muzikantų „atžalynas“. Nacionalinė filharmonija suteiikia galimybę tarptautiniuose konkursuose laurus skinantiems jauniems muzikantams ir solistams koncertuoti svarbiausioje Lietuvos scenoje kartu su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Trims solistams padėjo vis dažniau Lietuvoje matomas, su keliais Vokietijos orkestrais bendradarbiaujantis maestro Vilmantas Kaliūnas.

Portretas iš skrudintos duonos. Vienas menininkas Rusijoje iš maisto sukūrė meno kūrinį – moters portretą. Devynių kvadratinių metrų ploto portretas sukurtas iš skrudintos duonos. Šio kūrinio autorius – anonimas. Portretas eksponuojamas vienoje Rusijos sostinės kavinėje.

Premjeras Saulius Skvernelis po pusantros savaitės nedarbingumo grįžo į darbą. Vyriausybėje pasirašoma pakoreguota 2017 metų švietimo ir mokslo šakos darbuotojų kolektyvinė sutartis su keturių šios šalos profesinių sąjungų vadovais.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.