Žinios. Vyriausybė svarstys pakoreguotą kitų metų biudžetą

Vyriausybė svarstys pakoreguotą kitų metų biudžetą. Finansų ministerija sako, kad atsižvelgta tik į dalį Seimo pateiktų siūlymų, nes valstybės finansinės galimybės ribotos. Konkrečių duomenų, kas keičiama projektuose, ministerija kol kas neskelbia. Biudžeto ir finansų komiteto duomenimis, Seimo komitetai papildomai prašė rasti daugiau nei 284 su puse milijono eurų, atskiri parlamentarai – dar beveik 369 milijonus.

Šiandien atnaujinami tiesioginiai traukinių maršrutai iš Vilniaus į Kauną. Dabar galiojančiu tvarkaraščiu pradeda važiuoti šešiolika traukinių tarp Vilniaus ir Kauno. Artimiausiu metu su nauju tvarkaraščiu grįžusi tiesioginė jungtis pasiūlys keturiasdešimt traukinių reisų per dieną. Eismas tarp Palemono ir Kauno stočių buvo sustabdytas gegužę dėl Kaune vykdomų projekto „Rail Baltica“ darbų.

Šiandien prasideda kasmetė Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija. Jos tikslas – aptarti, kaip šalys vykdo Paryžiaus klimato kaitos susitarimo įsipareigojimus. Jungtinių Tautų generalinis sekretorius išvakarėse pareiškė, kad tikslai, kaip stabdyti klimato kaitą, yra labai aiškūs, tačiau trūksta politinės valios, todėl žmonijos pastangos nepakankamos.

Muzikantų „atžalynas“. Nacionalinė filharmonija suteiikia galimybę tarptautiniuose konkursuose laurus skinantiems jauniems muzikantams ir solistams koncertuoti svarbiausioje Lietuvos scenoje kartu su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Trims solistams padėjo vis dažniau Lietuvoje matomas, su keliais Vokietijos orkestrais bendradarbiaujantis maestro Vilmantas Kaliūnas.

Orai. Sportas. Ved. Jovita Vitkauskė.