Žinios. Šiandien Vilniuje – dvynių konkurso finalas

Lietuvą Kinijoje šiame konkurse atstovauja broliai Lavrinovičiai

LRT TELEVIZIJA

2019.11.30 10:36

Londono užpuolikas – teistas už terorizmą. Vyras, ant Londono tilto vakar peiliu nužudęs du žmones, jau anksčiau buvo nuteistas už terorizmą, tik pernai iš kalėjimo jis paleistas lygtinai, pranešė policija. Pareigūnai vakar nušautą užpuoliką įvardijo kaip 28-erių Usmaną Khaną. Pasak jų, daugiau šio nusikaltimo įtariamųjų neieškoma.

Užpuolikas Hagoje sužalojo tris nepilnamečius. Vakar vakare pačiame Hagos centre vyras peiliu sužalojo tris žmones. Policija pranešė, kad visi nukentėjusieji buvo nepilnamečiai, bet jų amžiaus neįvardijo. Visi jie vėliau buvo išleisti iš ligoninės namo. Pranešama, kad užpuolikas paspruko – jis tebeieškomas. Išpuolis įvyko parduotuvėje „Hudson's Bay“ Didžiojoje Turgaus gatvėje – viename svarbiausių Hagos komercinių kvartalų, kur įsikūrusios kai kurių didžiųjų prekių ženklų atstovybės ir parduotuvės.

Klaipėdoje – vėlyvo neolito gyvenvietė. Archeologai Klaipėdoje rado seniausią iki šiol žinotą gyvenvietę. Manoma, kad radiniai skaičiuoja 5 tūkstantmečius, vėlyvojo neolito laikotarpį.

Vokietijos ultradešiniųjų kongresas. Šiandien Vokietijos ultradešiniųjų partija – „Alternatyva Vokietijai“, rengia partijos suvažiavimą kur turės būti išrinkta nauja partijos vadovybė.

Dvynių konkursas. Vilniuje šiandien vyks dvynių konkurso finalas. Jame jau dalyvavo tūkstančiai dvynių porų iš įvairių Lietuvos ir užsienio. Dvynių, trynukų, ir ketvertukų rinkimai bei balsavimas vyko visą lapkritį, o rezultatai bus skelbiami šiandien. Kinijoje šiomis dienomis taip pat vyksta dvynių festivalis, tik šis – didžiausias pasaulyje. Kasmet jis sukviečia virš tūkstančio dvynių porų iš viso pasaulio ir apie 25-ių tūkstančių svečių. Lietuvą festivalyje atstovauja broliai Lavrinovičiai.

Užblokuotas kelias Vilnius – Kaunas. Magistraliniame kelyje Vilnius – Kaunas ties Žiežmariais šįryt įvyko didelė avarija – susidūrė šeši automobiliai ir autobusas. Policija pranešė, kad per avariją yra nukentėjusių žmonių, kelias yra visiškai užblokuotas.