Žinios. Užblokuotas kelias Vilnius – Kaunas

Avarija – susidūrė šeši automobiliai ir autobusas

LRT TELEVIZIJA

2019.11.30 11:35

Londono užpuolikas – teistas už terorizmą. Vyras, ant Londono tilto vakar peiliu nužudęs du žmones, jau anksčiau buvo nuteistas už terorizmą, tik pernai iš kalėjimo jis paleistas lygtinai, pranešė policija. Pareigūnai vakar nušautą užpuoliką įvardijo kaip 28-erių Usmaną Khaną. Pasak jų, daugiau šio nusikaltimo įtariamųjų neieškoma.

Užpuolikas Hagoje sužalojo tris nepilnamečius. Vakar vakare pačiame Hagos centre vyras peiliu sužalojo tris žmones. Policija pranešė, kad visi nukentėjusieji buvo nepilnamečiai, bet jų amžiaus neįvardijo. Visi jie vėliau buvo išleisti iš ligoninės namo. Pranešama, kad užpuolikas paspruko – jis tebeieškomas. Išpuolis įvyko parduotuvėje „Hudson's Bay“ Didžiojoje Turgaus gatvėje – viename svarbiausių Hagos komercinių kvartalų, kur įsikūrusios kai kurių didžiųjų prekių ženklų atstovybės ir parduotuvės.

Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius atleidžiamas iš ministrų. Dėl premjero Sauliaus Skvernelio nedarbingumo Virginijus Sinkevičius iš ekonomikos ir inovacijų ministro pareigų bus atleistas šiandien. Laikinai eiti ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas, iki kol bus paskirtas naujas ministras, bus siūloma pavesti energetikos ministrui Žygimantui Vaičiūnui.

Barbė plastikiniame siaubo filme. Rimtas atliekų, o ypač plastiko atliekų, utilizavimo problemas ukrainiečių režisierius Vladis Judis pabandė išspręsti sukūręs lėlinį animacinį filmą apie plastikinės Barbės nuotykius. Tai siaubo filmas, nes Barbė patenka į plastiko šiukšlių mišką – mišką, kurį sukūrėme mes, kasdien išmesdami gausybę, įvairioms pakuotėms skirto plastiko.

Dvynių konkursas. Vilniuje šiandien vyks dvynių konkurso finalas. Jame jau dalyvavo tūkstančiai dvynių porų iš įvairių Lietuvos ir užsienio. Dvynių, trynukų, ir ketvertukų rinkimai bei balsavimas vyko visą lapkritį, o rezultatai bus skelbiami šiandien. Kinijoje šiomis dienomis taip pat vyksta dvynių festivalis, tik šis – didžiausias pasaulyje. Kasmet jis sukviečia virš tūkstančio dvynių porų iš viso pasaulio ir apie 25-ių tūkstančių svečių. Lietuvą festivalyje atstovauja broliai Lavrinovičiai.

Užblokuotas kelias Vilnius – Kaunas. Magistraliniame kelyje Vilnius – Kaunas ties Žiežmariais šįryt įvyko didelė avarija – susidūrė šeši automobiliai ir autobusas. Policija pranešė, kad per avariją yra nukentėjusių žmonių, kelias yra visiškai užblokuotas.