Labas rytas, Lietuva II d. Nelegali prekyba gyvūnais pagal gaunamą pelną yra trečioje vietoje: kokius gyvūnus nelegaliai perka lietuviai?

II-oji lapkričio 29-osios „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda muzikiniu dainininkės Liucės (Liucijos Vaicenavičiūtės) atliekamu kūriniu.

Kino naujienos. Arčiau ekranų kviečia 6 juostos ir „LUX kino dienos“. Filmą ras ir patys išrankiausi – kriminalinės dramos, trileriai, romantinės juostos ir, kaip visada, animacija visai šeimai. Pasakoja kolegė Audra Avižiūtė.

Dar vienas muzikinis pasirodymas studijoje: grupės „Ditties“ merginos pristato naują muzikinį albumą, kuris bus išleistas vinilinėmis plokštelėmis.

Prekyba nykstančiais gyvūnais ir augalais. Teigiama, kad nelegali prekyba gyvūnais pagal gaunamą pelną yra trečioje vietoje – po prekybos narkotikais ir ginklais. Daugiau nei 180 pasaulio šalių, tarp jų ir Lietuva, yra ratifikavusios konvenciją, kuri reguliuoja prekybą nykstančių rūšių gyvūnais ir augalais. Aplinkosaugininkai pastebi, kad Lietuvoje fiksuojamų pažeidimų pastaruoju metu mažėja, tačiau sunku kontroliuoti nelegalią prekybą internetu.

Tęsiant muzikinę nuotaiką – studijoje savo naujausią muzikinį klipą pristato muzikos kūrėjas ir atlikėjas, solo dainininkas – Justinas Jarutis. Daina rudeniška ir kiek nostalgiška, primena apie dalykus, kuriuos reikia paleisti, kaip pats atlikėjas sako – tai daina apie išsiskyrimą.

Modestas Naudžius trumpai pristato paskutinę šio ryto spaudos apžvalgą, o studijoje grupė „Ditties“ dovanoja dar vieną muzikinį kūrinį. Laidos vedėjai atsisveikina iki rytdienos, kai bus svenčiamas laidos „Labas rytas, Lietuva“ gimtadienis! Ved. Ugnė Siparė.