Žinios. JAV tęsia derybas su Talibanu: Donaldas Trumpas Padėkos dienos proga atvyko į Afganistaną nustebinti ten tarnaujančių amerikiečių karių

Mokytojų streikas. Po vakarykščio įspėjamojo mokytojų streiko – Švietimo ministerijoje derybos. Šiandien į pirmąjį posėdį renkasi speciali komisija, kur tikimasi rasti sprendimus, kaip įgyvendinti dar prieš dvejus metus mokytojams duotus pažadus. Tam biudžeto projekte trūksta apie 60 milijonų eurų. Speciali komisija gali dirbti dešimt dienų, per kurias Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga turėtų apsispręsti, ar skelbti streiką.

Prekybos poveikiu byla. Rolando Pakso ir Gedvydo Vainausko korupcijos byloje prasidedant baigiamosioms kalboms, prokuroras įtariamiesiems planuoja pasiūlyti bausmes. Šioje byloje buvęs „Tvarkos ir teisingumo“ lyderis bei dienraščio „Lietuvos rytas“ vadovas kaltinami susitarę dėl 15 000 eurų kyšio už politiko pažadą paveikti statybos inspektorius dėl leidimo naudoti parduotuvę Prienuose.

JAV tęs derybas su Talibanu. Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas Padėkos dienos proga atvyko į Afganistaną nustebinti ten tarnaujančių amerikiečių karių. Tai buvo pirmoji prezidento kelionė į Afganistaną ir antroji lankant Jungtinių Valstijų karius, kariaujančius užsienyje.

Nemokami ŽIV testai. Lietuvoje pernai buvo diagnozuota 160 naujų ŽIV atvejų. Specialistai pastebi, kad ankščiau infekcija plitusi daugiausia tarp narkomanų ir homoseksualių žmonių, pastaraisiais metais pradėjo plisti ir tarp heteroseksualių porų.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.