Žinios. Nemokami ŽIV testai: Lietuvoje pernai buvo diagnozuota 160 naujų ligos atvejų

Mokytojų streikas. Po vakarykščio įspėjamojo mokytojų streiko – Švietimo ministerijoje derybos. Šiandien į pirmąjį posėdį renkasi speciali komisija, kur tikimasi rasti sprendimus, kaip įgyvendinti dar prieš dvejus metus mokytojams duotus pažadus. Tam biudžeto projekte trūksta apie 60 milijonų eurų. Speciali komisija gali dirbti dešimt dienų, per kurias Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga turėtų apsispręsti, ar skelbti streiką.

Nemokami ŽIV testai. Lietuvoje pernai buvo diagnozuota 160 naujų ŽIV atvejų. Specialistai pastebi, kad ankščiau infekcija plitusi daugiausia tarp narkomanų ir homoseksualių žmonių, pastaraisiais metais pradėjo plisti ir tarp heteroseksualių porų.

JAV tęs derybas su Talibanu. Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas Padėkos dienos proga atvyko į Afganistaną nustebinti ten tarnaujančių amerikiečių karių. Tai buvo pirmoji prezidento kelionė į Afganistaną ir antroji lankant Jungtinių Valstijų karius, kariaujančius užsienyje.

„Juodojo penktadienio“ išpardavimas. Jungtinių valstijų ir kitų šalių prekybininkai šiandien pradejo „juodojo penktadienio“ išpardavimus. Pavadinti pagal senųjų buhalterinių knygų simbolius – kai visus metus brėžtas raudonas nuostolių brūkšnys metų pabaigoje pagaliau virsta juoda pelno kreive šie išpardavimai tikrai atneša milijardines pajamas.

Orai. Sportas. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau